HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

Představujeme novou modelovou řadu SE! Právě uvádíme na Český trh nový model osobního transportéru Segway s typovým označením SE. Segway i2 SE a Segway x2 SE se dočkaly faceliftu a funkčních změn, které zlepšují komfort jízdy a zvyšují bezpečnost! To vše bez navýšení ceny!

U nových modelů se změnil především vzhled řídítek, které jdou velmi snadno demontovat, což zjednodušuje manipulaci a převoz Segwaye. Zmenšila se středová konzole ve které jsou nyní zabudovaná přední a zadní obrysová světla. Špičkovým doplňkem je potom speciální adaptér na uchycení telefonu či tabletu, včetně USB portu umožňující nabíjení.

Dále se náš sortiment rozšiřuje o novou rodinu rozšiřujících nástaveb SegSolutionsTM , díky kterým se rozrostla modelová řada Segway i2 a x2 SE o uctyhodných 22 modelů!
Užitnou hodnotu nového Segwaye SE zvyšuje celé spektrum úložných kufrů, které je nyní možné na Segway SE jednoduše připevnit díky rychloupínacímu systému. Pro profesionální užití v průmyslu, údržbě a ostraze objektů vznikly nové modelové řady Logistics a Commercial, které se připojili k Patrolleru a tvoří tak ucelené portfolio pro komerční použití. V segmentu osobní přepravy se rodina Segwayů rozrostla vedle typu Commuter a Adventure ještě o typ Silent Hunter, což je jak již název napovídá speciál pro lov a myslivost. Každý uživatel tak může uzpůsobit Segway plně svým potřebám a nárokům.

V nabídce přibylo také speciální kamuflážní zabarvení Mossy Oak Break-Up InfinityTM,které je dostupné jak pro oba základní modely i2 a x2 SE. Je aplikováno na středovou konzoli, blatníky a řidítka, kde je navíc krytí bezbarvým otěruvzdorným lakem. Zajímavou novinkou je Power Pack, který je možno volitelně objednat. Jedná se o záložní zdroj umístěný v čelním voděodolném kufru, kde můžete skrze USB port nabíjet cokoliv Vás napadne. To oceníte především při dlouhých výletech, kdy bude potřeba dobíjet navigaci, či mobilní telefon. Záložní zdroj ocení také pracovníci v terénu, kteří potřebují ke své práci tablety či různá čtecí zařízení. Díky univerzálnímu úchytu na řidítka můžou rovnou pracovat a zařízení dobíjet z Power Packu.
 
Přijďte se k nám podívat nebo si objednejte testovací jízdu. Rozhodně budete příjemně překvapeni jaké novinky jsme si pro Vás přichystali.