HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY MINI PRO JE TADY!

segway mini pro cena

Malé rozměry, nekonečná zábava. Segway MiniPro.

Segway MiniPro – nejnovější robotická technologie osobního transportéru, který díky automatickému vyvažování, nejmodernějšímu algoritmu a pokročilým procesorům přečte přesně vaše pohyby. Pro jízdu vpřed se stačí předklonit a Segway MiniPro okamžitě a přesně reaguje. Díky kolům o rozměrech 10.5“ si Segway MiniPro snadno poradí se všemi běžnými nerovnostmi na vozovkách. Čeká vás 30 km zábavy!

segway cena

3 minuty

Máte obavu, že jízdu na Segway MiniPro nezvládnete? Jízda je snazší než chůze po schodech. Senzory Segway MiniPro nastavují rovnováhu 200x za vteřinu a Segway MiniPro jede přesně tam, kam se vy rozhodnete. Inovativní LeanSteer zatáčení poskytuje jednodušší a stabilnější jízdu. Vaše ruce zůstávají při jízdě zcela volné.

Rychlost 18 km/h, výkon 800 W, točivý moment 70 Nm

Segway MiniPro dokáže vyvinout až 4x větší rychlost, než je rychlost chůze, a díky dynamicky stabilní funkci s vámi dokáže jet až do 15 stupňového stoupání.

Nekonečný zážitek z jízdy Vám dodají dva silné elektromotory s výstupním výkonem 800W a okamžitým výkonem 2000W, což je podobné, jako u elektrického motocyklu.
Ninebot mini pro

Pouze 12,8 kg

Konstrukce MiniPro je vytvořena ze slitin titatnu, hliníku a uhlíkových vláken, které jsou používány v leteckém průmyslu. Hlavní rám a ráfky kol jsou vyrobeny z flexibilní hořčíkové slitiny. Díky tomu má Segway MiniPro hmotnost pouhých 12,8 kg. Konstrukce MiniPro je pokrytá speciálním materiálem odolným proti korozi, který prošel náročným testem postřiku soli.

Segway mini pro black and white

Systém dynamické stabilizace

Výkonné elektromotory můžou zajistit bezpečnost i na nepříliš hladké vozovce. Díky navrženému algoritmu dynamické stabilizace, která automaticky identifikuje malou překážku, MiniPro ihned upravuje výkon v závislosti na stavu vozovky.
Pokud je před Vámi malá překážka, motor dočasně zvýší výkon a zlepší stabilitu vozidla. Tím můžete bez obav jezdit přes menší překážky. Světlá výška 9 cm a pečlivě vytvořené tlumící podložky nohou podstatně sníží při jízdě vibrace od případných nerovností na vozovce. Segway MiniPro je odolný proti prachu a vodě, proto nemusíte mít strach při jízdě v dešti.

Elegantní design

Ergonomické nožní ovládání zajišťuje bezpečnost a jízdní komfort. Je navrženo tak, abyste při ovládání MiniPro mohli držet kolena přirozeně u sebe. Když jsou vaše nohy během zrychlování a zpomalování mírně pokrčené, oblouková konstrukce brání před nenadálým sklouznutím nohou. Horní konstrukce podložky je vyrobená z flexibilní pěny, která při zatáčení poskytuje maximální pohodlí.
Segway mini pro blackSegway mini pro černý

Individuální nastavení

MiniPro prošel přísným testováním tak, aby se vyhovělo požadavkům všech věkových kategorií a výšek uživatelů. Pro nastavení výšky řídící tyče stačí povolit seřizovací kolečko a posunout tyč do vhodné pozice.

Bezpečnost na prvním místě

Segway MiniPro je vybaven předním a zadním LED osvětlením. Výkonná přední LED světla zajistí dobrou viditelnost až 5 metrů před vámi. Dvě zadní LED světla jsou modrá, jakmile brzdíte, obě zčervenají. Při zatáčení potom svítí jedno světlo žlutě na té straně, kam se právě rozhodnete zatočit. Výchozí barvu zadního světla si můžete vybrat až ze 16 milionů barev.

Bluetooth dálkové ovládání

Segway MiniPro lze ovládat také pomocí technologie Bluetooth ve vašem telefonu. Tuto funkci můžete využít například k přistavení vozítka nebo jen tak pro pobavení vašich přátel. To vše díky nastavené rychlosti a možností otáčení až o 360 stupňů.
Segway mini pro app

Mobilní aplikace

Díky Bluetooth technologii slouží váš mobilní telefon jako klíč od vozu. Při neoprávněné manipulaci s Vaším MiniPro se spustí vestavěný zvukový alarm a všechna upozornění jsou ihned odeslána do vašeho mobilního telefonu. Pomocí něho můžete také upravit nastavení, jako je aktualizace softwaru, rychlostní limity apod.

Bezpečné baterie, Battery Management System

Battery Management System (BMS) monitoruje stav každé buňky lithiové baterie v reálném čase a provádí automatické vyvažování zátěže, pokud je baterie vybitá. BMS vám oznámí stav baterie pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu a zamezí tak obtížím, pokud dojde k vybití baterie.

Technologie Black

V souladu s tím, jak postupně zlepšujete vaše jezdecké schopnosti, zlepšuje se také samotný Segway MiniPro. Desetileté zkušenosti Ninebot & Segway jsou výsledkem inteligentního algoritmu, který sleduje Vaše data při jízdě a automaticky analyzuje a nastavuje řídící parametry na základě několika vstupů, jako je hmotnost, gesta, rychlost, teplota a napětí v baterii. To vše tvoří celek k zajištění Vaší bezpečnosti tohoto robotického společníka.
segway minipro on ht eroad