HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY - VÍCE NEŽ ZÁBAVA

Segway si kupují lidé, kteří mají rádi dokonalou techniku, moderní věci, rádi experimentují či se chtějí efektivně, rychle a spolehlivě přemístňovat  z místa na místo. Ať už si Segway pořídí z jakéhokoliv důvodu, vždy jim jízda působí radost. Zkušenosti ukazují, že každý, kdo si zakoupil Segway,  jej opravdu využívá a dlouho pak dokáže hovořit o přednostech osobních transportérů Segway.

Segway i2 SE (městský typ) je především pro lidi, kteří chtějí jezdit po ulicích či průměrně neschůdných terénech. Teprve, když na Segway i2 SE člověk jede ve městě, zjistí, že dopravní záscpa není jeho problém a že je všude podstatně rychleji, než autem, tramvají či autobusem. Segway i2 SE nevadí ani méně zpevněné cesty, kopce či prudká klesání... Zvládne všechno. Segway i2 SE si jeho majitelé také rádi berou na dovolenou. Díky jeho skladnosti se snadno vejde do auta či karavanu. Stal se i velmi oblíbenou součástí říčních a námořních lodí. Stačí zakotvit a už můžete na Segwayi i2 SE jezdit po maríně... 


Segway není náhradou běžných dopravních prostředků, jako je automobil, motocykl, kolo... Segway nahrazuje chůzi. Přestože primárně není Segway vyrobený jako medicínská pomůcka, oblibili si jej senioři a lidé se sníženou hybností (např. po mozkových příhodách). Ovládat Segway je snadné - zvládne to každý, bez ohledu na věk či technické dovednosti, proto jej hojně využívají i lidé, kteří mají problémy právě s chůzí.

Segway x2  SE (terénní typ) je robusní stroj, se kterým zdoláte i mimořádně složité terény: roviny, kopce, sjezdy, louky, les, stráně... zkrátka vše, co i pro pěšího je náročné. Velké nízkotlaké pneumatiky zajistí pohodlnou každému pohodlnou jízdu. Segway x2 SE je vhodný na chalupy, výlety v přírodě, pro jízdu na statcích, farmách... prostě všude tam, kde síla Segway x2  SE najde plné uplatnění. Ale ani tento Segway není náročné ovládat... Jízdu na Segway x2 SE si osvojí za několik málo chvil každý.