HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP HOME EMAIL WEBSIDE MAP

Vyhledávání

SEGWAY - DOKONALÝ V PRŮMYSLU, SKLADECH A LOGISTICKÝCH CENTRECH

Segway se často uplatňuje v různých průmyslových provozech, skladech a logistických centrech, kde jej zaměstnanci používají pro jízdu jak v exteriérech, tak v interiérech (umožňuje to elektrický pohon bez emisí).

Přednosti Segwaye PT

- snadné ovládání
- ekologičnost
- technická spolehlivost
- nízké provozní náklady
- tichý chod
- rychlost
- minimální servisní požadavky

Pro průmysl, sklady a logistická centra je určeno hned několik modelů Segwaye: Cargo Case, Commercial a řada Logistics; nejčastěji je užíván Segway i2 SE. Díky modernímu elektrickému pohonu a vyjímečné konstrukci plně vyhovuje nárokům, které jsou na něj kladeny v komerčním provozu. Segwaye určené pro průmysl lze doplnit o široké spektrum boxů, konstruovaných pro různé potřeby. Tyto boxy činí z osobního transportéru Segway mimořádně funkční dopravní prostředek (vedle standartních boxů dodává GSI distribution s.r.o. také boxy vyrobené přímo podle potřeb jednotlivých provozů).  Oproti jiným dopravním prostředkům má Segway minimální omezení; obecně lze říci, že Segway  se dostane tam, kam může pěší zaměstanec. 

Všude, kde byl v komerční sféře Segway nasazen, výrazně stoupla produktivita práce. Zaměstnanec se na osobním transportéru Segway pohybuje třikrát rychleji než pěší zaměstnanec. Tím se zkracuje reakční čas při řešení všech situací na ploše areálu.

Segway i2 SE je vhodný pro managment. Doslova z kanceláře až do provozu lze jet se Segwayem i2 SE. Díky jeho velikosti a dokonalé mobilitě Segway i2 SE využívá managment podniků, který se často pohybuje mezi kanceláří a samotnými provozem. Se Segwayem i2 SE lze jednoduše najet do výtahu, jet po vnějším areálu i uvnitř hal. Žádný dopravní prostředek (kolo, golfový vozík atd.) nemá ani z části takové jízdní vlastnosti a možnosti efektivního využití jako Segway i2 SE.

GSI distribution s.r.o. pro podniky zajišťuje

-  studii využití Sergwayů v provozu
-  vyškolení personálu
-  vyškolení personálu pro údržbu Segwaye 
-  operativní servis (do 72 hodin)
-  v případě poruchy náhradní Segway 
-  pravidelné servisní prohlídky zdarma